Клієнти

Усі співробітники приватної нотаріальної контори «Пинзеник & Моісеєва» суворо дотримуються нотаріальної таємниці, яка, на наш погляд, є запорукою довіри клієнта.

Керуючись професійною етикою та вимогами законодавства, працівники нотаріальної контори не мають права розголошувати відомості, отримані під час вчинення нотаріальної дії або звернення до нотаріуса заінтересованої особи, а також використовувати їх у своїх цілях. Працівники нотаріальної контори зобов’язані зберігати нотаріальну таємницю, навіть якщо їх діяльність обмежується наданням правової допомоги чи ознайомленням з документами і нотаріальна дія або дія, яка прирівнюється до нотаріальної, не вчинялась.

При цьому нотаріус не має права давати свідчення в якості свідка щодо відомостей, які становлять нотаріальну таємницю, крім випадків, коли цього вимагають особи, за дорученням яких або щодо яких вчинялися нотаріальні дії.

В нашій роботі з клієнтами ми керуємось основним та найважливішим принципом – принципом верховенства інтересів клієнта, використовуючи при цьому наші досвід та знання законодавства України. Ми завжди працюємо оперативно та вирішуємо поставлені завдання в найкоротші строки.

Ми постійно вдосконалюємося і робимо все для того, щоб нові клієнти відчували себе постійними, а клієнти, які до нас вже звертались, продовжували нам довіряти.